scena
kulturalna cez

Rewia Burleski by Madame de Minou w Kinie Luna  – Walentynki

Już po raz drugi kultowe Kino Luna będzie gościć performerów Rewii Burleski we wspaniałym, zapierającym dech w piersiach spektaklu w wykonaniu najlepszych, WYŁĄCZNIE ZAWODOWYCH profesjonalistów w kraju. Ponad to, wszystkie performerki, które będziecie mieli okazję oglądać posiadają tytuły księżniczek lub królowych burleski zdobyte na międzynarodowych festiwalach. Rewia trzech koron 👑

Rewia Burleski by Madame de Minou to niesamowity koktajl wrażeń, zachwyt i pożądanie przeplatające się z lekkością tańca i bogactwem kostiumów. Jest to największa impreza burleskowa w kraju skupiająca najlepszych performerów z kraju i zza granicy o nienagannej prezencji i udokumentowanych sukcesach scenicznych. Najwyższej jakości rewiowe show w kraju hipnotyzuje zarówno kobiety, jak i mężczyzn, młodych i dojrzałych, doświadczonych i nowicjuszy.

“Bardzo mi przykro, BUBY już nie będzie”,
to najnowszy program Michała Pałubskiego!

Michał Pałubski, aktor i  komik, którego publiczność w całej Polsce poznała i pokochała za jego kabaretowe dokonania, wyruszył w Polskę na poszukiwanie dzikiego, nieokiełznanego humoru, szukając go tam, gdzie jeszcze nikt się nie odważył! Znalazł nie tylko nowe żarty, ale i dwie najbardziej nietypowe komediowe dziewice, jakie mógł odkryć!
Czy Maciej Linke – wytatuowany wojownik o prezencji drwala – potrafi wzruszyć i rozśmieszyć?
Oto Michał Pałubski – nowe oblicze szczerego i śmiesznego do bólu brzucha humoru. Przyjdź, zobacz, posłuchaj!

%
Pozytywny odbiór
+
Filiżanek kawy
+
Rozbawionych widzów
+
migających świateł